emstacz.pl

Metody płatności

  • Bezpieczne płatności internetowe – Płatność za pomocą przelewu internetowego realizowanego bezpośrednio przez stronę internetową banku. Po wybraniu swojego banku, należy zalogować się do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność, wszystkie dane do przelewu są automatycznie wypełnione. Płatność realizowana za pośrednictwem serwisu Paynow.
  • BLIK – Transakcja przez system płatności mobilnych, który za pomocą bankowej aplikacji, udostępnia szybkie płatności. Wystarczy przy użyciu telefonu w aplikacji banku wygenerować kod BLIK a następnie wpisać go w odpowiednie pole w trakcie płatności, następnie zaakceptować proces przy użyciu smartfona. Płatność realizowana za pośrednictwem serwisu Paynow.
  • PayPo – Odroczona płatność: Kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów. Wybierz PayPo przy kasie, przejdź szybką weryfikację i ciesz się natychmiastową realizacją zamówienia. Płatność przez PayPo.
  • Twisto – Płatność do 30 dni: Zyskaj dodatkowe 30 dni na zapłatę bez dodatkowych opłat. Wybierz Twisto przy finalizacji zamówienia, przejdź krótką weryfikację i odbierz swoje zakupy od razu. Płatność przez Twisto.

Ze względu na sporą ilość nieodbieranych paczek ta opcja została wyłączona z metod płatności.